Čištění střech je důležitá údržba, která by se měla provádět pravidelně – cílem je předejít poškození střechy a jejímu předčasnému opotřebení. Čištěním střechy se odstraňují nečistoty, mech a řasy, které mohou střechu poškodit.

Jsme tým zkušených odborníků, kteří se specializují na odstraňování nečistot, mechů a jiných nežádoucích povlaků z vaší střechy. Využijte našich služeb práce ve výškách a udržte svou střechu ve vynikajícím stavu!

Provádíme čištění všech druhů střech od lišejníků, mechu a různých nečistot, které vaši střechu poškozují a zkracují její životnost. Střechu nejprve důkladně vyčistíme tlakovou vodou a poté aplikujeme fungicidní impregnaci, která ochrání střechu na několik let proti tvorbě lišejníků, řas a plísní. Práce provádíme pomocí horolezecké techniky.

Čištění střechy má mnoho výhod. Mezi hlavní výhody patří:

  • prodloužení životnosti střechy
  • zachování vzhledu střechy
  • zlepšení odvodu vody ze střechy
  • zvýšení bezpečnosti
  • snížení nákladů na opravy střechy

Když potřebujete profesionální čištění střech, obraťte se na nás. Náš tým HIGH ACCESS vám rád pomůže udržet vaši střechu v perfektním stavu – využijte naše bohaté zkušenosti v oblasti výškových prací a čištění střech.

Nejvíce nás spatříte při čištění střech Olomouc, ale mnohé zakázky jsou i v přilehlých oblastech: tj. řešili jsme čištění střechy Přerovčištění střechy Prostějov, čištění střechy Vyškov, čištění střechy Kroměříž, čištění střechy Lipník nad Bečvou, čištění střechy Hranice, čištění střechy Litovel, občas i čištění střechy Šternberk, nebo čištění střechy Opava, čištění střechy Bruntál, čištění střechy Frýdek-Místek, Moravská Třebová a Ostrava, po dohodě zajistíme výškové práce po celé ČR.

_

Čištění střech galerie

_

Máte zájem o naše služby?

Napište nám poptávku služeb a my se Vám rádi budeme věnovat.