Profesionální čištění fasád pro krásný a dlouhotrvající vzhled

Fasáda je vizitkou vaší nemovitosti a její pravidelná údržba má klíčový vliv na celkový dojem. Negativní vlivy prostředí, jako jsou prach, saze, plísně, mechy, řasy, nečistoty a atmosférické znečištění, mohou způsobit postupné zhoršování vzhledu fasády. Pravidelné čištění fasády nejenže obnovuje její estetický vzhled, ale také přispívá k ochraně stavebních materiálů a prodlužuje životnost celé budovy.

Čištění fasády je důležitá údržba, která by se měla provádět pravidelně, abyste předešli poškození fasády a jejímu předčasnému opotřebení. Čištěním fasády odstraníte nečistoty, prach, mech a řasy, které mohou fasádu poškodit. Čištění fasády je také důležité pro zachování jejího vzhledu a životnosti.

Naši vyškolení pracovníci používají šetrné, ale účinné metody čištění fasády. Odstraníme veškeré nečistoty, plísně a jiné povlaky, které jsou na fasádě viditelné i ty, které jsou méně viditelné – využijte našich bohatých zkušenosti v oblasti čištění fasád.

Čistíme fasády od nečistot, plísní, řas i graffiti. Čištění spočívá v nanesení sanačního nátěru na odstranění organických nečistot jako je mech, plísně a řasy, umytí fasády vysokotlakou vodou a následným nanesením ochranné impregnace, která o několik let prodlouží životnost fasády. Práce čištění fasády provádíme pomocí vysokozdvižných plošin, nebo horolezeckou technikou.

_

Čištění fasády Olomouc – jedině od High Access!

_
_

Čištění fasád galerie

_

Potřebujete službu čištění fasády?

Rádi se o vaši fasádu postaráme! Napište nám ještě dnes.